Chef KVC3110S inc Blender
KVC3110S
Chef
KVC3110S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Материал | Metal |
| Какво има в опаковката | Plastic Blender |
| bowlSize | 4.6 |
| Цвят | Silver |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | 38 x 28 x 30 |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Тегло | 8.375 |
| SKU | 0W20011166 |
| Какво има в опаковката | Plastic Blender |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.18kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.3kg |
1.5L Blender
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Aluminium Dough Tool
4.6L Stainless steel Bowl
Splashguard
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка