Chef XL KVL4170S
KVL4170S
Chef
KVL4170S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable |
| bowlSize | 6.7 |
| Цвят | Silver |
| Размери на продукта | 38.5 x 28 x 34.5 |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Тегло | 13 |
| SKU | 0W20011162 |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.42kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 2.6kg |
Aluminium K-beater
Stainless Steel Whisk
Aluminium dough tool
Food Mincer
Blender
6.7L Bowl
Splashguard
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка