Cooking Chef Stand Mixer KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
The next generation of our Chef that cooks. Packed with useful features like high temperature cooking, 60 pre-programmed recipes, weighing and an in-bowl light for improved visibilty, this is our best Cooking Chef yet. Plus, connect to an exclusive app full of tried and tested recipe ideas.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| planetaryMixing | |
| pulseFunction | |
| timer | |
| Настройки на скоростта | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Технология на дисплея | 5.0" TFT colour |
| Материал | Metal |
| bowlSize | 6,7 |
| Цвят | Anthracite |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | 41 x 34 x 38 |
| Настройки на скоростта | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Тегло | 15.25 |
| SKU | 0W20011503 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.58kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Stainless Steel Cooking Bowl 6.7L
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
Steamer Basket
Stir Tool
Splashguard
Spatula
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка