Triblade Hand Blender HDP106WG
HDP106WG
Hand Blenders
HDP106WG
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Материал | Metal and Plastic |
| Цвят | Unspecified |
| Размери на продукта | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Настройки на скоростта | 1 |
| Какво има в опаковката | XL beaker (700 ml) |
| Тегло | 0.87 |
| SKU | 0W22110025 |
| Какво има в опаковката | XL beaker (700 ml) |
| beakerMaterial | plastic |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Тип на оста | Metal shaft Triblade |
| Какво има в опаковката | XL beaker (700 ml) |
| Тип на оста | Metal shaft Triblade |
| Материал | Metal and Plastic |
| Настройки на скоростта | 1 |
| Продуктова гама | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Година на пускане на продукта | 2023-01-01 |
Beaker
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка