kMix Stand Mixer All Red KMX750AAR
KMX750AAR
kMix Stand Mixers
KMX750AAR
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Материал | Metal |
| bowlSize | 5 |
| Цвят | Red |
| Размери на продукта | 38.5 x 24 x 35.5 |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Тегло | 9.26 |
| SKU | 0W20011425 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Aluminium K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
5L Bowl
Spatula
Splashguard
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка