Multi Tasker Stand Mixer Grey with Food Processor, Blender & Mincer
KHC30.070GY
Multitasker
KHC30.070GY
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Take the effort out of home made with the Kenwood Multi Tasker. From kneading your pizza dough in minutes, to adding an attachment and creating a delicious ragu in seconds, Multi Tasker makes it easy.
Технически характеристики
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| bowlSize | 4,3 |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | W=26.2 L=33.6 H=29.4 |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Части, подходящи за миене в съдомиялна машина* (*вижте инструкциите) | Bowl, K Beater, Whisk, Dough tool |
| Тегло | 7.39 |
| SKU | 0W20010127 |
| capacityCakeKg | 2kg |
| capacityDoughKg | 1.6kg |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 800g |
4.3L handled bowl
3 bowl tools
Rotating Splashguard and spoon
Food processor with dicing
Food Mincer
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка