Prospero+ Silver KHC29A.O0SI
KHC29A.O0SI
Prospero_Plus
KHC29A.O0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Материал | Plastic |
| Какво има в опаковката | Food Processor |
| bowlSize | 4,3  |
| Място за съхранение на кабела | |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | 28 x 25 x 24 |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Тегло | 8.17 |
| SKU | 0W20010123 |
| Какво има в опаковката | Food Processor |
| capacityCakeKg | 1.6 kg |
| capacityDoughKg | 960 g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500 g |
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Glass Blender
Food Processor
Citrus Juicer
4.3L Bowl
Chopping Blade
Splashguard
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка