Prospero+ White KHC29.J0WH
KHC29.J0WH
Prospero_Plus
KHC29.J0WH
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Материал | Plastic |
| Какво има в опаковката | Food Processor |
| bowlSize | 4,3 L |
| Цвят | White |
| Размери на продукта | 28 x 25 x 24 |
| Настройки на скоростта | Variable |
| Тегло | 8.2 |
| SKU | 0W20010053 |
| Какво има в опаковката | Food Processor |
| capacityCakeKg | 1.6kg |
| capacityDoughKg | 960g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500g |
K-Beater
Whisk
Dough Tool
Glass Blender
Food Processor
Citrus Juicer
Chopping Blade
3 Slicing Discs
4.3L Bowl
Splashguard
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка