Titanium Chef Baker Silver KVC85.124SI
KVC85.124SI
Titanium Chef Baker
KVC85.124SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Технология на дисплея | Text display |
| Материал | Metal |
| bowlSize | 5L & |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | 39.5 x 22.5 x 31.5 |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Тегло | 11.71 |
| SKU | 0W20011382 |
| capacityCakeKg | 2kg |
| capacityDoughKg | 2.18kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Glass Blender
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
5L Stainless steel bowl
3.5L Nesting Bowl
Spatula
Splashguard
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting