Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.594SI
KVL85.594SI
Titanium Chef Baker
KVL85.594SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Технология на дисплея | Text display |
| Материал | Metal |
| Какво има в опаковката | Food Processor |
| bowlSize | 7,0  |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | 40 x 22.5 x 37 |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Тегло | 20.025 |
| SKU | 0W20011482 |
| Какво има в опаковката | Food Processor |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Food Processor
Food Mincer
1.5L ThermoResist™ Glass Blender
Stainless Steel Dough Tool
Stainless Steel Whisk
Creaming Beater
Stainless Steel K-Beater
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка