Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.704SI
KVL85.704SI
Titanium Chef Baker
KVL85.704SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Способ управления | Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Технология на дисплея | Text display |
| Материал | Metal |
| bowlSize | 7,0 l |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Размери на продукта | 37 |
| Настройки на скоростта | Variable + Pulse |
| Тегло | 20.025 |
| SKU | 0W20011480 |
| compactChopperGrinder |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Glass Blender
Food Mincer
Mini Chopper/Grinder
Food Processor
Citrus Juicer
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
7L Stainless steel bowl
5L Stainless steel bowl
Spatula
Splashguard
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка