Titanium Chef Patissier XL KWL90.124SI
KWL90.124SI
Titanium Chef Patissier XL
KWL90.124SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Доставяме във всички райони
Предполагаемият срок за доставка е от 2 до 4 работни дни. Доставките се извършват от понеделник до петък; към момента не предлагаме доставки през уикенда.
Безплатно връщане
Не сте доволни от покупката си?
За този продукт важи 30-дневен срок за връщане. Научете повече за нашата политика за връщане.
Пълна гаранция от производителя
Купете с увереност и получите пълна гаранция от производителя.
Гаранциите варират в зависимост от продукта.
Технически характеристики
| Способ управления | Touch & Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| warmingFeature | |
| Технология на дисплея | 2.4'' TFT colour |
| Материал | Metal |
| bowlSize | 7 L & |
| Безопасно за съдомиялна машина | |
| Тегло | 12.28 |
| SKU | 0W20011363 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.6kg |
Glass Blender
Stainless Steel K-Beater
Stainless Steel Whisk
Stainless Steel Dough Tool
Creaming Beater
7L EasyWarm Bowl
5L Stainless steel bowl
Grey spatula
Splashguard
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Основни характеристики
Съвети за продукта
Новини и специални оферти
Бърза поддръжка
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
*33% faster dough proving than a standard Kenwood mixer bowl and 33% faster chocolate melting than a Bain Marie. Internal test with 500g dough and melting 100g of chocolate.
**compared to non-illuminated Kenwood mixers
***Due to local restrictions, the Kenwod World app is not available in China, Russia and the Middle East