Chef XL KVL4100S
KVL4100S
Chef
KVL4100S
Standardní doručení zdarma
nad 620 Kč
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Vrácení zboží zdarma
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobce
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Skvělé pečení začíná právě teď - s vaším spolehlivým společníkem pro každodenní pečení. Šlehá, hněte, míchá a mixuje. A s více než 25 nástavci budete brzy mixovat, strouhat, krájet na kostičky a dokonce i vyrábět těstoviny. Zvládněte vše s jistotou.
Technické specifikace
| Ovládání | Dial |
| Pulsní funkce | |
| Celková funkce mixování | |
| Rychlosti | Variable |
| Materiál hlavní části | Metal |
| Velikost mísy | 6.7 |
| Barva | Stříbrná |
| Lze mýt v myčce | |
| Velikost | 38.5 x 28 x 34.5 |
| Rychlosti | Variable |
| Hmotnost (kg) | 7.84 |
| Sku | 0W20011150 |
| Kapacita – koláčové těsto (kg): | 5kg |
| Kapacita – tuhé těsto (kg) | 2.42kg |
| Kapacita - vaječné bílky | 16 |
| Kapacita – mouka na výrobu pečiva (kg) | 910g |
K-metla
Balónová metla
Hnětací hák
Kryt proti rozstřiku
6,7 l mísa
Hlavní funkce
Tipy k produktům
Novinky a speciální nabídky
Rychlá podpora
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Nechte se inspirovat a zůstaňte v obraze
s našimi zprávami a nabídkami přímo ve vaší schránce.