Speciální edice mixéru kMix KMX760API v barvě Apricot Pink
KMX760API
Kuchyňské roboty kMix
KMX760API
Standardní doručení zdarma
nad 620 Kč
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Vrácení zboží zdarma
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobce
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Vneste do svého domova přírodu s novou barevnou řadou kMix Editions. Série kMix Editions, inspirovaná barvami přírody, přináší do každé kuchyně klid a pohodu při každém pečení.
Technické specifikace
| Ovládání | Dial |
| Celková funkce mixování | |
| Rychlosti | Variable |
| Materiál hlavní části | Metal |
| Velikost mísy | 5 |
| Barva | Meruňkově Růžová |
| Lze mýt v myčce | |
| Velikost | 38.5 x 24 x 35.5 |
| Rychlosti | Variable |
| Hmotnost (kg) | 9.3 |
| Sku | 0W20011487 |
| Kapacita – koláčové těsto (kg): | 2.72kg |
| Kapacita – tuhé těsto (kg) | 1.35kg |
| Kapacita - vaječné bílky | 12 |
| Kapacita – mouka na výrobu pečiva (kg) | 680g |
K-Metla z nerezové oceli
Balónová metla
Hnětací hák
5 l mísa
Kryt proti rozstřiku
Stěrka
Hlavní funkce
Tipy k produktům
Novinky a speciální nabídky
Rychlá podpora
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Nechte se inspirovat a zůstaňte v obraze
s našimi zprávami a nabídkami přímo ve vaší schránce.