Prospero+ stříbrný KHC29A.X0SI
KHC29A.X0SI
Prospero_Plus
KHC29A.X0SI
Standardní doručení zdarma
nad 620 Kč
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Vrácení zboží zdarma
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobce
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Technické specifikace
| Ovládání | Dial |
| Pulsní funkce | |
| Celková funkce mixování | |
| Rychlosti | Variable |
| Materiál hlavní části | Plastic |
| Doplňky/příslušenství | Food Processor |
| Velikost mísy | 4,3  |
| Skladování kabelu | |
| Lze mýt v myčce | |
| Velikost | 24 |
| Rychlosti | Variable |
| Hmotnost (kg) | 10.44 |
| Sku | 0W20010120 |
| Doplňky/příslušenství | Food Processor |
| Kompaktní sekáček / mlýnek | |
| Odstředivý odšťavňovač |
| Kapacita – koláčové těsto (kg): | 1.6 kg |
| Kapacita – tuhé těsto (kg) | 960 g |
| Kapacita - vaječné bílky | 8 |
| Kapacita – mouka na výrobu pečiva (kg) | 500 g |
Váhy EasyWeigh
K-Beater
Metla
Nástroj na těsto
Skleněný mixér
Mlýnek na maso
Food processor
Citrusovač
Odšťavňovač
Minisekáček
4,3l mísa
Ochrana proti stříkající vodě
Hlavní funkce
Tipy k produktům
Novinky a speciální nabídky
Rychlá podpora
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Nechte se inspirovat a zůstaňte v obraze
s našimi zprávami a nabídkami přímo ve vaší schránce.