Titanium Chef Baker stříbrný KVC85.124SI
KVC85.124SI
Titanium Chef Baker
KVC85.124SI
Standardní doručení zdarma
nad 620 Kč
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Vrácení zboží zdarma
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobce
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Přesné pečení začíná právě teď. Pečení představuje požitek bez přerušení díky možnosti vážení přímo v míse a funkci jemného mísení směsí, jako jsou pusinky a nadýchaná pěna. Stylový a vysoce výkonný kuchyňský robot.
Technické specifikace
| Ovládání | Dial |
| Pulsní funkce | |
| timer | |
| Celková funkce mixování | |
| Rychlosti | Variable + Pulse |
| Displej | Text display |
| Materiál hlavní části | Metal |
| Velikost mísy | 5L & |
| Lze mýt v myčce | |
| Velikost | 39.5 x 22.5 x 31.5 |
| Rychlosti | Variable + Pulse |
| Hmotnost (kg) | 11.71 |
| Sku | 0W20011382 |
| Kapacita – koláčové těsto (kg): | 2kg |
| Kapacita – tuhé těsto (kg) | 2.18kg |
| Kapacita - vaječné bílky | 12 |
| Kapacita – mouka na výrobu pečiva (kg) | 680g |
Skleněný ThermoResist mixér
K-metla z nerezové oceli
Balónová metla
Hnětací hák z nerezové oceli
Flexi metla
5l mísa z nerezové oceli
Stěrka
Kryt proti rozstřiku
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Hlavní funkce
Tipy k produktům
Novinky a speciální nabídky
Rychlá podpora
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Nechte se inspirovat a zůstaňte v obraze
s našimi zprávami a nabídkami přímo ve vaší schránce.