Tyčový mixér Triblade HDP106WG
HDP106WG
Tyčové mixéry
HDP106WG
Standardní doručení zdarma
nad 620 Kč
Doručujeme do všetkých oblastí
Odhadovaný čas doručenia je medzi 2 až 4 pracovnými dňami. Doručujeme od pondelka do piatka. Momentálne neponúkame doručenie počas víkendu.
Vrácení zboží zdarma
.
Nie ste spokojní so svojím nákupom?
Tento produkt je možné vrátiť do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete v našich zásadách vrátenia tovaru.
Plná záruka výrobce
.
Nakupujte s dôverou a získajte plnú záruku výrobcu.
Záruky sa líšia podľa produktu.
Pro snadné mixování dokonalých polévek, lahodných koktejlů a pyré je tento 600 W tyčový mixér Triblade s odolnou kovovou mixovací nohou nepostradatelným pomocníkem v kuchyni. Součástí balení je také nádoba.
Technické specifikace
| Materiál hlavní části | Metal and Plastic |
| Barva | Nespecifikované |
| Velikost | 7,3 x 7,3 x 35,5 |
| Rychlosti | 1 |
| Doplňky/příslušenství | XL beaker (700 ml) |
| Hmotnost (kg) | 0.87 |
| Sku | 0W22110025 |
| Doplňky/příslušenství | XL beaker (700 ml) |
| Materiál nádoby | plastic |
| Lze mýt v myčce | |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Doplňky/příslušenství | XL beaker (700 ml) |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Materiál hlavní části | Metal and Plastic |
| Rychlosti | 1 |
| Product range | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Available from | 2023-01-01 |
Nádoba
Hlavní funkce
Tipy k produktům
Novinky a speciální nabídky
Rychlá podpora
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Doručení
Doručení do 4 pracovních dnů
Záruka vrácení peněz
Bezplatná 30 denní lhůta pro vrácení zboží
Platby
Bezpečné platby
Klarna
Zaplať ve 3 platbách
Nechte se inspirovat a zůstaňte v obraze
s našimi zprávami a nabídkami přímo ve vaší schránce.