Cooking Chef-røremaskine KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Standard gratis levering
over 190 kr
Vi leverer til alle områder
Den anslåede leveringstid vil være mellem 2 og 3 hverdage. Levering er fra mandag til fredag. Vi tilbyder i øjeblikket ikke weekendlevering.
Gratis returneringer
.
Er du utilfreds med dit køb?
Dette produkt har 30 dages returret. Få mere at vide om vores returpolitik.
Fuld producentgaranti
.
Køb med ro i sindet og få fuld fabriksgaranti.
Garanti varierer afhængigt af produktet.
Den næste generation af vores Chef, der laver mad. Dette er vores bedste Cooking Chef til dato, fyldt med nyttige funktioner som madlavning ved høje temperaturer, 60 forprogrammerede opskrifter, vejning og en indvendig skållampe for bedre synlighed. Du får også adgang til en eksklusiv app fuld af afprøvede opskriftsidéer.
Tekniske specifikationer
| Kontrolknapper | Dial |
| planetaryMixing | |
| Pulsfunktion | |
| timer | |
| Hastigheder | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Skærm | 5.0" TFT colour |
| Kropsmateriale | Metal |
| Skålstørrelse | 6,7 |
| Farve | Anthracite |
| Kan gå i opvaskemaskine | |
| Størrelse | 41 x 34 x 38 |
| Hastigheder | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Vægt (kg) | 15.25 |
| Sku | 0W20011503 |
| Kapacitet - kage (kg) | 4kg |
| Kapacitet - dej (kg) | 2.58kg |
| Kapacitet - æggehvider | 16 |
| Kapacitet - mel til bagværk (kg) | 910g |
Kogeskål i rustfrit stål 6,7L
K-Beater i rustfrit stål
Piskeris af rustfrit stål
Dejredskab i rustfrit stål
Creme-piskeris
Dampkurv
Røre-redskab
Sprøjteværn
Spatel
Vigtige funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheder og særtilbud
(Produktetiketter) Hurtig support
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Bliv inspireret og hold dig opdateret
med nyheder og tilbud direkte i indbakken.