kMix rød KMX750ARD
KMX750ARD
kMix-røremaskiner
KMX750ARD
Standard gratis levering
over 190 kr
Vi leverer til alle områder
Den anslåede leveringstid vil være mellem 2 og 3 hverdage. Levering er fra mandag til fredag. Vi tilbyder i øjeblikket ikke weekendlevering.
Gratis returneringer
.
Er du utilfreds med dit køb?
Dette produkt har 30 dages returret. Få mere at vide om vores returpolitik.
Fuld producentgaranti
.
Køb med ro i sindet og få fuld fabriksgaranti.
Garanti varierer afhængigt af produktet.
Tekniske specifikationer
| Kontrolknapper | Dial |
| Samlet blandingshandling | |
| Hastigheder | Variable |
| Kropsmateriale | Metal |
| Skålstørrelse | 5 |
| Farve | Rød |
| Ledningsopbevaring | |
| Kan gå i opvaskemaskine | |
| Størrelse | 35,5 |
| Hastigheder | Variable |
| Vægt (kg) | 9.26 |
| Sku | 0W20011423 |
| Kapacitet - kage (kg) | 2.72kg |
| Kapacitet - dej (kg) | 1.35kg |
| Kapacitet - æggehvider | 12 |
| Kapacitet - mel til bagværk (kg) | 680g |
K-Beater af aluminium
Piskeris af rustfrit stål
Dejredskab i rustfrit stål
5 L skål
Spatel
Stænkskærm
Vigtige funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheder og særtilbud
(Produktetiketter) Hurtig support
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Bliv inspireret og hold dig opdateret
med nyheder og tilbud direkte i indbakken.