Prospero+ Silver KHC29A.X0SI
KHC29A.X0SI
Prospero_Plus
KHC29A.X0SI
Standard gratis levering
over 190 kr
Vi leverer til alle områder
Den anslåede leveringstid vil være mellem 2 og 3 hverdage. Levering er fra mandag til fredag. Vi tilbyder i øjeblikket ikke weekendlevering.
Gratis returneringer
.
Er du utilfreds med dit køb?
Dette produkt har 30 dages returret. Få mere at vide om vores returpolitik.
Fuld producentgaranti
.
Køb med ro i sindet og få fuld fabriksgaranti.
Garanti varierer afhængigt af produktet.
Tekniske specifikationer
| Kontrolknapper | Dial |
| Pulsfunktion | |
| Samlet blandingshandling | |
| Hastigheder | Variable |
| Kropsmateriale | Plastic |
| Ekstra/tilbehør | Food Processor |
| Skålstørrelse | 4,3  |
| Ledningsopbevaring | |
| Kan gå i opvaskemaskine | |
| Størrelse | 28  |
| Hastigheder | Variable |
| Vægt (kg) | 10.44 |
| Sku | 0W20010120 |
| Ekstra/tilbehør | Food Processor |
| Kompakt hakker/kværn | |
| Kontinuerlig saftpresser |
| Kapacitet - kage (kg) | 1.6 kg |
| Kapacitet - dej (kg) | 960 g |
| Kapacitet - æggehvider | 8 |
| Kapacitet - mel til bagværk (kg) | 500 g |
EasyWeigh-vægt
K-Beater
Piskeris
Dejredskab
Glasblender
Fødevarehakker
Foodprocessor
Citrussaftpresser
Saftudtrækker
Minihakker
Skål på 4,3 L
Stænkskærm
Vigtige funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheder og særtilbud
(Produktetiketter) Hurtig support
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Bliv inspireret og hold dig opdateret
med nyheder og tilbud direkte i indbakken.