Titanium Chef Baker XL Autograph
KVL85.004BK
Titanium Chef Baker
KVL85.004BK
Standard gratis levering
over 190 kr
Vi leverer til alle områder
Den anslåede leveringstid vil være mellem 2 og 3 hverdage. Levering er fra mandag til fredag. Vi tilbyder i øjeblikket ikke weekendlevering.
Gratis returneringer
.
Er du utilfreds med dit køb?
Dette produkt har 30 dages returret. Få mere at vide om vores returpolitik.
Fuld producentgaranti
.
Køb med ro i sindet og få fuld fabriksgaranti.
Garanti varierer afhængigt af produktet.
Præcis bagning starter her. Bagning er en uafbrudt fornøjelse med vejning direkte i skålen, en ekstra bageskål og en fin foldefunktion til fjerlette marengs og mousser. Dette er en maskine med både stil og substans.
Tekniske specifikationer
| Kontrolknapper | Dial |
| Pulsfunktion | |
| timer | |
| Samlet blandingshandling | |
| Hastigheder | Variable + Pulse |
| Skærm | Text display |
| Kropsmateriale | Metal |
| Skålstørrelse | 5L |
| Farve | Satin black |
| Kan gå i opvaskemaskine | |
| Størrelse | 40 x 22.5 x 37 |
| Hastigheder | Variable + Pulse |
| Vægt (kg) | 11.5 |
| Sku | 0W20011466 |
| Kapacitet - kage (kg) | 4kg |
| Kapacitet - dej (kg) | 2.56kg |
| Kapacitet - æggehvider | 16 |
| Kapacitet - mel til bagværk (kg) | 910g |
K-Beater i rustfrit stål
Piskeris af rustfrit stål
Dejredskab i rustfrit stål
Creme-piskeris
7 liters skål af rustfrit stål
5 liters skål af rustfrit stål
Spatel
Stænkskærm
Vigtige funktioner
(Produktetiketter) Produkttips
(Produktetiketter) Nyheder og særtilbud
(Produktetiketter) Hurtig support
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Levering
Levering inden for 2-3 arbejdsdage
Pengene-tilbage-garanti
30-dages returret
Betalinger
Sikre betalinger
Klarna
Betal i 3 rentefrie rater
Bliv inspireret og hold dig opdateret
med nyheder og tilbud direkte i indbakken.