Λευκός αναμίκτης βάσης Multi Tasker KHC30.000WH
KHC30.000WH
Multitasker
KHC30.000WH
Τυπική δωρεάν παράδοση
άνω των 25 €
Παραδίδουμε σε όλους τους τομείς
Ο εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης θα είναι μεταξύ 3 έως 5 εργάσιμων ημερών. Η παράδοση γίνεται από Δευτέρα έως Παρασκευή. Αυτή τη στιγμή, δεν προσφέρουμε παράδοση το Σαββατοκύριακο.
Δωρεάν επιστροφές
.
Δεν είστε ικανοποιημένοι με την αγορά σας;
Αυτό το προϊόν πληροί τις προϋποθέσεις για επιστροφή εντός 30 ημερών. Μάθετε περισσότερα για την πολιτική επιστροφών μας.
Πλήρης εγγύηση κατασκευαστή
.
Αγοράστε με σιγουριά και λάβετε πλήρη εγγύηση του κατασκευαστή.
Οι εγγυήσεις διαφέρουν ανάλογα με το προϊόν.
Απλοποιήστε το σπιτικό φαγητό με το Kenwood Multi Tasker. Χάρη στο Multi Tasker, οι εργασίες σας στην κουζίνα διευκολύνονται, είτε πρόκειται για ζύμωμα πίτσας εντός ολίγων λεπτών είτε πρόκειται για τη δημιουργία νόστιμου ragu εντός ολίγων δευτερόλεπτων με την προσθήκη ενός εξαρτήματος.
Τεχνικές προδιαγραφές
| controls | Dial |
| pulseFunction | |
| speeds | Variable + Pulse |
| automaticProgramsAvailable | false |
| material | Plastic |
| bowlSize | 4,3 |
| dishwasherSafe | |
| dimensions | Π=26,2 Μ=33,6 Υ=29,4 |
| speeds | Variable + Pulse |
| listOfDishwasherSafeParts | Μπολ, αναδευτήρας K, αυγοδάρτης, εργαλείο ζύμης |
| productWeight | 4.46 |
| skuIdentifier | 0W20010124 |
| capacityCakeKg | 2kg |
| capacityDoughKg | 1.6kg |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 800g |
3 εργαλεία για το μπολ
Μπολ 4,3 L με λαβή
Περιστρεφόμενο προστατευτικό πιτσιλίσματος και κουτάλι
(Ετικέτες προϊόντος) Συμβουλές προϊόντος
(Ειδήσεις & ειδικές προσφορές προϊόντων)
(Ετικέτες προϊόντος) Γρήγορη υποστήριξη
Δωρεάν μεταφορά
3-5 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν επιστροφές
Επιστροφές εντός 30 ημερών χωρίς ενστάσεις
Πληρωμές
Ασφαλείς πληρωμές
Klarna
Πληρώστε σε 3 άτοκες δόσεις
Δωρεάν μεταφορά
3-5 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν επιστροφές
Επιστροφές εντός 30 ημερών χωρίς ενστάσεις
Πληρωμές
Ασφαλείς πληρωμές
Klarna
Πληρώστε σε 3 άτοκες δόσεις
Εμπνευστείτε και μείνετε ενημερωμένοι
με τα νέα και τις προσφορές μας απευθείας στα εισερχόμενά σας.