Chef XL KVL4110S
KVL4110S
Chef
KVL4110S
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| Pulssitoiminto | |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable |
| Material | Metal |
| What's in the pack | Plastic Blender |
| Kulhon koko | 6.7 |
| Väri | Hopea |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 38.5 x 28 x 34.5 |
| Nopeudet | Variable |
| Tuotteen paino (kg) | 9.17 |
| Sku | 0W20011163 |
| What's in the pack | Plastic Blender |
| Tilavuus – kakku (kg) | 5kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 2.42kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 16 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 910g |
vispilä ruostumatonta terästä
Alumiininen taikinakoukku
Alumiininen K-vatkain
1,5 l:n sekoitusastia
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi