Chef XL KVL4170S
KVL4170S
Chef
KVL4170S
(-33 %)
Ehdotettu hinta
Tämä muodostaa hintavertailun, eikä se edusta alennusta tai alennusta. ”Suositeltu vähittäismyyntihinta” viittaa ehdotettuun myyntihintaan.
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Pulssitoiminto | |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable |
| Kulhon koko | 6.7 |
| Väri | Hopea |
| Tuotteen mitat | 38.5 x 28 x 34.5 |
| Nopeudet | Variable |
| Tuotteen paino (kg) | 13 |
| Sku | 0W20011162 |
| Tilavuus – kakku (kg) | 5kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 2.42kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 16 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 2.6kg |
Alumiininen K-vatkain
vispilä ruostumatonta terästä
Alumiininen taikinakoukku
tehosekoitin
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi