Cooking Chef -yleiskone KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Chef-laitteiden uusi sukupolvi ruoanlaittoon. Tämä on kaikkien aikojen paras Cooking Chef -mallimme, jossa on hyödyllisiä ominaisuuksia, kuten ruoanlaitto korkeissa lämpötiloissa, 60 esiohjelmoitua reseptiä, punnitus ja kulhon sisäinen valo näkyvyyden parantamiseksi. Lisäksi voit muodostaa yhteyden eksklusiiviseen sovellukseen, joka sisältää runsaasti testattuja reseptejä.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| planetaryMixing | |
| Pulssitoiminto | |
| timer | |
| Nopeudet | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Näyttö | 5.0" TFT colour |
| Material | Metal |
| Kulhon koko | 6,7 |
| Väri | Anthracite |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 41 x 34 x 38 |
| Nopeudet | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Tuotteen paino (kg) | 15.25 |
| Sku | 0W20011503 |
| Tilavuus – kakku (kg) | 4kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 2.58kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 16 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 910g |
K-vatkain ruostumatonta terästä
vispilä ruostumatonta terästä
taikinakoukku ruostumatonta terästä
kreemivatkain
Höyrytyskori
Sekoitusväline
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi