kMix Red KMX750ARD
KMX750ARD
kMix-yleiskoneet
KMX750ARD
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable |
| Material | Metal |
| Kulhon koko | 5 |
| Väri | Punainen |
| Johdon säilytys | |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 35,5 |
| Nopeudet | Variable |
| Tuotteen paino (kg) | 9.26 |
| Sku | 0W20011423 |
| Tilavuus – kakku (kg) | 2.72kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 1.35kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 12 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 680g |
Alumiininen K-vatkain
vispilä ruostumatonta terästä
Taikinakoukku ruostumatonta terästä
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi