Monitoimikoneen jalustasekoitin, harmaa, monitoimikone, tehosekoitin lihamylly
KHC30.070GY
Multitasker
KHC30.070GY
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Kenwood Multi Tasker tekee kotona leipomisesta vaivatonta. Pitsataikinan vaivvamisesta minuuteissa lisävarusteen avulla herkullisen ragun valmistamiseen sekunneissa – Multi Tasker tekee kaikesta helppoa.
Tekniset tiedot
| Nopeudet | Variable + Pulse |
| Kulhon koko | 4,3 |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | L = 26,2 P = 33,6 K = 29,4 |
| Nopeudet | Variable + Pulse |
| List of dishwasher safe parts | Kulho, K-vatkain, vispilä, taikinatyökalu |
| Tuotteen paino (kg) | 7.39 |
| Sku | 0W20010127 |
| Tilavuus – kakku (kg) | 2kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 1.6kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 8 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 800g |
4,3 litran kahvallinen kulho
3 kulhotyökalua
Pyörivä roiskesuoja ja lusikka
Monitoimikone, jossa on kuutiointitoiminto
lihamylly
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi