Prospero+ Silver KHC29A.R0SI
KHC29A.R0SI
Prospero_Plus
KHC29A.R0SI
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| Pulssitoiminto | |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable |
| Material | Plastic |
| What's in the pack | Food Processor |
| Kulhon koko | 4,3  |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 28 x 25 x 24 |
| Nopeudet | Variable |
| Tuotteen paino (kg) | 9.88 |
| Sku | 0W20010122 |
| What's in the pack | Food Processor |
| Kompakti silppuri/mylly | |
| Jatkuva mehustus |
| Tilavuus – kakku (kg) | 1.6 kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 960 g |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 8 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 500 g |
K-vatkain
vispilä
taikinakoukku
lihamylly
monitoimikone
sitruspuserrin
mehustin
lasinen sekoitusastia
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi