Prospero+ White KHC29A.J0WH
KHC29A.J0WH
Prospero_Plus
KHC29A.J0WH
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| Pulssitoiminto | |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable |
| Material | Plastic |
| What's in the pack | Food Processor |
| Kulhon koko | 4,3 L |
| Johdon säilytys | |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 28 x 25 x 24 |
| Nopeudet | Variable |
| Tuotteen paino (kg) | 7.58 |
| Sku | 0W20010093 |
| What's in the pack | Food Processor |
| Tilavuus – kakku (kg) | 1.6kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 960g |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 8 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 500g |
K-vatkain
vispilä
taikinakoukku
lasinen sekoitusastia
monitoimikone
pilkkomisterä
3 viipalointilevyä
sitruspuserrin
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi