Triblade-sauvasekoitin HDP106WG
HDP106WG
Sauvasekoittimet
HDP106WG
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Material | Metal and Plastic |
| Väri | Määrittelemätön |
| Tuotteen mitat | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Nopeudet | 1 |
| What's in the pack | XL beaker (700 ml) |
| Tuotteen paino (kg) | 0.87 |
| Sku | 0W22110025 |
| What's in the pack | XL beaker (700 ml) |
| Mitta-astian materiaali | plastic |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| What's in the pack | XL beaker (700 ml) |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Material | Metal and Plastic |
| Nopeudet | 1 |
| Product range | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Available from | 2023-01-01 |
mitta-astia
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi