Titanium Chef Baker KVC85.004SI, hopea
KVC85.004SI
Titanium Chef Baker
KVC85.004SI
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| timer | |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable + Pulse |
| Näyttö | Text display |
| Material | Metal |
| Kulhon koko | 3,5L & |
| Väri | Hopea |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 39.5 x 22.5 x 31.5 |
| Nopeudet | Variable + Pulse |
| Tuotteen paino (kg) | 9.5 |
| Sku | 0W20011378 |
| Tilavuus – kakku (kg) | 2kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 2.18kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 12 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 680g |
K-vatkain ruostumatonta terästä
kreemivatkain
vispilä ruostumatonta terästä
Taikinakoukku ruostumatonta terästä
5 l:n ruostumatonta terästä oleva kulho
3,5 l:n ruostumatonta terästä oleva kulho
2021 Red Dot - Product Design Award (Best of the Best)
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi