Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.424SI
KVL85.424SI
Titanium Chef Baker
KVL85.424SI
Ilmainen vakiotoimitus
yli 25 €
Toimitamme kaikille alueille
Arvioitu toimitusaika on 5–6 arkipäivää. Toimitus tapahtuu maanantaista perjantaihin, emme tällä hetkellä tarjoa viikonlopputoimitusta.
Ilmaiset palautukset
.
Tyytymätön ostokseesi?
Tämä tuote on oikeutettu 30 päivän palautuksiin. Lue lisää palautuskäytännöstämme.
Täydellinen valmistajan takuu
.
Osta luottavaisin mielin – saat täyden valmistajan takuun.
Takuut vaihtelevat tuotteen mukaan.
Tekniset tiedot
| Säätimet | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| Kokonaissekoitustoiminto | |
| Nopeudet | Variable + Pulse |
| Näyttö | Text display |
| Material | Metal |
| What's in the pack | Food Processor |
| Kulhon koko | 7,0 l |
| Astianpesukoneen kestävä | |
| Tuotteen mitat | 40 x 22.5 x 37 |
| Nopeudet | Variable + Pulse |
| Tuotteen paino (kg) | 16.16 |
| Sku | 0W20011478 |
| What's in the pack | Food Processor |
| Tilavuus – kakku (kg) | 4kg |
| Tilavuus – taikina (kg) | 2.56kg |
| Tilavuus – munanvalkuaiset | 16 |
| Tilavuus – jauhot leivonnaisille (kg) | 910g |
7 l:n ruostumatonta terästä oleva kulho
kreemivatkain
monitoimikone
lasinen sekoitusastia
K-vatkain ruostumatonta terästä
vispilä ruostumatonta terästä
taikinakoukku ruostumatonta terästä
5 l:n ruostumatonta terästä oleva kulho
Tärkeimmät ominaisuudet
(Tuote-etiketit) Tuotevinkit
(Tuote-etiketit) Uutiset ja erikoistarjoukset
(Tuotetarrat) Nopea tuki
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Toimitus
Toimitus 5–6 arkipäivän kuluessa
Rahat takaisin -takuu
Maksuton 30 päivän palautuskäytäntö
Maksut
Turvalliset maksut
Klarna
Maksa 3 korotonta erää
Inspiroidu ja pysy ajan tasalla
vastaanottamalla uutisia ja tarjouksia suoraan sähköpostiisi