Chef KVC3100S
KVC3100S
Chef
KVC3100S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tamo gdje započinju odlična pečenja – Vaš pouzdani suputnik za pečenje, iz dana u dan. Pjeni, mijesi, muti i miješa. A s više od 25 nastavaka uskoro ćete miješati, ribati, sjeckati, pa čak i izrađivati tjesteninu. Sve to rješavajte s pouzdanjem.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| planetaryMixing | |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable |
| Materijal | Metal |
| bowlSize | 4,6 |
| Boja | Srebrna |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | 38 x 28 x 30 |
| Postavke brzine | Variable |
| Težina | 7.52 |
| SKU | 0W20011168 |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.18kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.3kg |
Aluminijski K-Beater
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Aluminijska miješalica za tijesto
Zdjela od nehrđajućeg čelika od 4,6 L
Zaštita od prskanja
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška