Chef XL KVL4170S
KVL4170S
Chef
KVL4170S
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable |
| bowlSize | 6.7 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije proizvoda | 38,5 x 28 x 34,5 |
| Postavke brzine | Variable |
| Težina | 13 |
| SKU | 0W20011162 |
| capacityCakeKg | 5kg |
| capacityDoughKg | 2.42kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 2.6kg |
Aluminijski K-Beater
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Aluminijska miješalica za tijesto
Blender
Zdjela od 6,7 L
Zaštita od prskanja
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška