Prospero+ Black KHC29.H0BK
KHC29.H0BK
Prospero_Plus
KHC29.H0BK
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable |
| Materijal | Plastic |
| Što je u pakiranju | Food Processor,Plastic Blender |
| bowlSize | 4,3 L |
| Dimenzije proizvoda | 28 x 25 x 24 |
| Postavke brzine | Variable |
| Težina | 6.423 |
| SKU | 0W20010069 |
| Što je u pakiranju | Food Processor,Plastic Blender |
| capacityCakeKg | 1.6kg |
| capacityDoughKg | 805g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 450g |
Zdjela od 4,3 L
Zaštita od prskanja
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška