Prospero+ Black KHC29A.H0BK
KHC29A.H0BK
Prospero_Plus
KHC29A.H0BK
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Materijal | Plastic |
| Što je u pakiranju | Food Processor,Plastic Blender |
| Težina | 6.51 |
| SKU | 0W20010107 |
| Što je u pakiranju | Food Processor,Plastic Blender |
| capacityCakeKg | 1.6kg |
| capacityDoughKg | 960g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500g |
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška