Prospero+ Silver KHC29A.R0SI
KHC29A.R0SI
Prospero_Plus
KHC29A.R0SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Our most compact mixer packs big thinking into a small space. Generous bowl size lets you quickly prepare pizza dough for six hungry people. Or bake a batch of 36 cupcakes. With power, versatility and now added weighing, to help you get the the job done.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| pulseFunction | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable |
| Materijal | Plastic |
| Što je u pakiranju | Food Processor |
| bowlSize | 4,3  |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | 24 |
| Postavke brzine | Variable |
| Težina | 9.88 |
| SKU | 0W20010122 |
| Što je u pakiranju | Food Processor |
| compactChopperGrinder | |
| continuousJuicer |
| capacityCakeKg | 1.6 kg |
| capacityDoughKg | 960 g |
| capacityEggWhites | 8 |
| capacityFlourForPastryKg | 500 g |
K-Beater
Pjenjača
Nastavak za tijesto
Aparat za mljevenje
Procesor hrane
Cjedilo za agrume
Sokovnik
Stakleni blender
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška