Triblade štapni mikser HDP106WG
HDP106WG
Ručni blenderi
HDP106WG
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Materijal | Metal and Plastic |
| Boja | Neodređeno |
| Dimenzije proizvoda | 7,3 x 7,3 x 35,5 |
| Postavke brzine | 1 |
| Što je u pakiranju | XL beaker (700 ml) |
| Težina | 0.87 |
| SKU | 0W22110025 |
| Što je u pakiranju | XL beaker (700 ml) |
| beakerMaterial | plastic |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Vrsta osovine | Metal shaft Triblade |
| Što je u pakiranju | XL beaker (700 ml) |
| Vrsta osovine | Metal shaft Triblade |
| Materijal | Metal and Plastic |
| Postavke brzine | 1 |
| Linija proizvoda | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Godina izlaska proizvoda na tržište | 2023-01-01 |
Posuda
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška