kMix Red KMX750ARD
KMX750ARD
Samostojeći mikser kMix
KMX750ARD
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable |
| Materijal | Metal |
| bowlSize | 5 |
| Boja | Crvena |
| Spremište za kabel | |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | 38,5× |
| Postavke brzine | Variable |
| Težina | 9.26 |
| SKU | 0W20011423 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Aluminijski K-Beater
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Nastavak za tijesto od nehrđajućeg čelika
Posuda od 5 L
Špatula
Zaštita od prskanja
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška