Samostojeći mikser kMix Sage zelena KMX760GR
KMX760AGR
Samostojeći mikser kMix
KMX760AGR
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Unesite prirodu u svoj dom uz novi raspon boja za kMix Editions. Inspiriran bojama prirode, kMix Editions unosi smirenost i blagostanje u svaku kuhinju, pri svakom pečenju.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable |
| Materijal | Metal |
| bowlSize | 5,0 l |
| Boja | Zelena |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | H |
| Postavke brzine | Variable |
| Težina | 9.3 |
| SKU | 0W20011442 |
| capacityCakeKg | 2.72kg |
| capacityDoughKg | 1.35kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
K-Beater od nehrđajućeg čelika
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Nastavak za tijesto od nehrđajućeg čelika
Posuda od 5 L
Zaštita od prskanja
Špatula
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška