Titanium Chef Baker Silver KVC85.124SI
KVC85.124SI
Titanium Chef Baker
KVC85.124SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable + Pulse |
| Tehnologija zaslona | Text display |
| Materijal | Metal |
| bowlSize | 5L & |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | 39.5 x 22.5 x 31.5 |
| Postavke brzine | Variable + Pulse |
| Težina | 11.71 |
| SKU | 0W20011382 |
| capacityCakeKg | 2kg |
| capacityDoughKg | 2.18kg |
| capacityEggWhites | 12 |
| capacityFlourForPastryKg | 680g |
Stakleni blender
K-Beater od nehrđajućeg čelika
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Nastavak za tijesto od nehrđajućeg čelika
Metlica za tučenje vrhnje
Zdjela od nehrđajućeg čelika 5 L
Nesting Bowl od 3,5 L
Špatula
Zaštita od prskanja
Nagrada za dizajn proizvoda Red Dot: najbolji u 2021.
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting