Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH
KVL65.001WH
Titanium Chef Baker
KVL65.001WH
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable + Pulse |
| Tehnologija zaslona | Text display |
| Materijal | Metal |
| bowlSize | 7 |
| Boja | Bijela |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | 40 x 22,5 x 37 |
| Postavke brzine | Variable + Pulse |
| Težina | 11.5 |
| SKU | 0W20011379 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.6kg |
Aluminijski K-Beater
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Aluminijska miješalica za tijesto
7L posuda od nehrđajućeg čelika
Zaštita od prskanja
Nagrada za dizajn proizvoda Red Dot: najbolji u 2021.
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | What’s in the Box?
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | Which speed to use on your stand mixer
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the EasyWeigh™ Scale
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to use the nesting DuoBowl™
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting
Titanium Chef Baker | How to check if your bowl tools need adjusting