Titanium Chef Baker XL Silver KVL85.594SI
KVL85.594SI
Titanium Chef Baker
KVL85.594SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Dial |
| planetaryMixing | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| Postavke brzine | Variable + Pulse |
| Tehnologija zaslona | Text display |
| Materijal | Metal |
| Što je u pakiranju | Food Processor |
| bowlSize | 7,0  |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Dimenzije proizvoda | 40 x 22.5 x 37 |
| Postavke brzine | Variable + Pulse |
| Težina | 20.025 |
| SKU | 0W20011482 |
| Što je u pakiranju | Food Processor |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 910g |
Zdjela od nehrđajućeg čelika 7 L
Zdjela od nehrđajućeg čelika 5 L
Procesor hrane
ThermoResistTM stakleni blender od 1,5 L
Nastavak za tijesto od nehrđajućeg čelika
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Metlica za tučenje kreme
K-Beater od nehrđajućeg čelika
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška