Titanium Chef Patissier XL KWL90.124SI
KWL90.124SI
Titanium Chef Patissier XL
KWL90.124SI
Free delivery in 1-3 days
over 25€
Dostavljamo na sve lokacije
Procijenjeno vrijeme isporuke je između 2 i 4 radna dana. Isporuka se vrši od ponedjeljka do petka, trenutno ne nudimo isporuku vikendom.
Besplatni povrati
Niste zadovoljni kupnjom?
Ovaj proizvod možete vratiti u roku od 30 dana. Saznajte više o našoj politici povrata.
Puno jamstvo proizvođača
Kupujte s povjerenjem i ostvarite punu jamčevinu proizvođača.
Jamstva se razlikuju ovisno o proizvodu.
Tehničke specifikacije
| Način upravljanja | Touch & Dial |
| pulseFunction | |
| timer | |
| totalMixingAction | |
| warmingFeature | |
| Tehnologija zaslona | 2.4'' TFT colour |
| Materijal | Metal |
| bowlSize | 7 L & |
| Perivo u perilici posuđa | |
| Težina | 12.28 |
| SKU | 0W20011363 |
| capacityCakeKg | 4kg |
| capacityDoughKg | 2.56kg |
| capacityEggWhites | 16 |
| capacityFlourForPastryKg | 1.6kg |
Stakleni blender
K-Beater od nehrđajućeg čelika
Pjenjača od nehrđajućeg čelika
Nastavak za tijesto od nehrđajućeg čelika
Metlica za tučenje kreme
EasyWarm zdjela od 7 L
Zdjela od nehrđajućeg čelika 5 L
Špatula
Zaštita od prskanja
Nagrada za dizajn proizvoda Red Dot: najbolji u 2021.
Ključne značajke
Savjeti za proizvod
Vijesti i posebne ponude
Brza podrška
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
KWL90.004SI
*33 % brže dizanje tijesta od standardne Kenwoodove posude miksera i 33 % brže topljenje čokolade od Bain Marie. Interni test s 500 g tijesta i topljenjem 100 g čokolade.
**u usporedbi s neosvijetljenim Kenwood mikserima
***Zbog lokalnih ograničenja, Kenwood World aplikacija nije dostupna u Kini, Rusiji i na Bliskom istoku