Triblade botmixer, HDP106WG
HDP106WG
Botmixerek
HDP106WG
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Műszaki specifikációk
| Készülék anyaga | Metal and Plastic |
| Szín | Nincs meghatározva |
| Méret | 7.3 x 7.3 x 35.5 |
| Sebességek | 1 |
| Extrák/tartozékok | XL beaker (700 ml) |
| Súly (kg) | 0.87 |
| Sku | 0W22110025 |
| Extrák/tartozékok | XL beaker (700 ml) |
| Főzőpohár anyaga | plastic |
| Mosogatógépben mosható | |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Extrák/tartozékok | XL beaker (700 ml) |
| Shaft type | Metal shaft Triblade |
| Készülék anyaga | Metal and Plastic |
| Sebességek | 1 |
| Product range | TRIBLADE |
| weightOfCardboardAndPlasticFoil | 0.796 |
| Available from | 2023-01-01 |
Mérőpohár
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.