Chef KVC3110S
KVC3110S
Chef
KVC3110S
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Pulzálás funkció | |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable |
| Készülék anyaga | Metal |
| Extrák/tartozékok | Plastic Blender |
| Tál mérete | 4.6 |
| Szín | Ezüst |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | 38 x 28 x 30 |
| Sebességek | Variable |
| Súly (kg) | 8.375 |
| Sku | 0W20011166 |
| Extrák/tartozékok | Plastic Blender |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 5kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 2.18kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 12 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 1.3kg |
1,5 literes turmixgép
Alumínium K-keverő
Rozsdamentes acél habverő
Alumínium dagasztó szár
4,6 literes rozsdamentes acél tál
Fröccsenésgátló
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.