Chef XL KVL4170S
KVL4170S
Chef
KVL4170S
(-33%)
Javasolt ár
Ez ár-összehasonlításnak minősül, és nem jelent csökkentést vagy kedvezményt. Az „Ajánlott kiskereskedelmi ár” kifejezés a javasolt eladási árra utal.
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Műszaki specifikációk
| Pulzálás funkció | |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable |
| Tál mérete | 6.7 |
| Szín | Ezüst |
| Méret | 34,5 |
| Sebességek | Variable |
| Súly (kg) | 13 |
| Sku | 0W20011162 |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 5kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 2.42kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 16 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 2.6kg |
Alumínium K-keverő
Rozsdamentes acél habverő
Alumínium dagasztó eszköz
Élelmiszerdaráló
Turmixgép
6,7 literes tál
Fröccsenésgátló
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.