Cooking Chef Stand mixer KCL96.004DG
KCL96.004DG
Cooking Chef XL
KCL96.004DG
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
A Chef következő generációja, ami főz is. Olyan hasznos funkciókkal, mint a magas hőmérsékletű főzés, a 60 előre programozott recept, a mérlegelés és a jobb láthatóságot biztosító tálba épített világítás, ez az eddigi legjobb Cooking Chef termékünk. Emellett csatlakozz egy exkluzív alkalmazáshoz, amely tele van bevált receptekkel.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| planetaryMixing | |
| Pulzálás funkció | |
| timer | |
| Sebességek | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Kijelző | 5.0" TFT colour |
| Készülék anyaga | Metal |
| Tál mérete | 6,7 |
| Szín | Anthracite |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | 41 x 34 x 38 |
| Sebességek | 8 continuous speeds + 4 stir speeds |
| Súly (kg) | 15.25 |
| Sku | 0W20011503 |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 4kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 2.58kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 16 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 910g |
Rozsdamentes acél főzőedény, 6,7 literes
Rozsdamentes acél K-Beater keverő
Rozsdamentes acél habverő
Rozsdamentes acél dagasztókar
Krémesítő keverő
Párolókosár
Keverőeszköz
Fröccsenésvédő
Spatula
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.