kMix álló mixer pasztell kék
KMX754APB
kMix állványos mixerek
KMX754APB
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
A kMix Editions sorozat különlegességet visz a konyhádba. Legyen szó időtlen eleganciáról vagy csak egy kis szín frissítéséről, az Editions sorozat megőrzi a kMix összes stílusjegyét, a Kenwoodtól megszokott megbízható teljesítménnyel párosítva.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Teljes keverési művelet | |
| Sebességek | Variable |
| Készülék anyaga | Metal and Glass |
| Tál mérete | 5 |
| Szín | Világoskék |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | 38,5 x 24 x 35,5 |
| Sebességek | Variable |
| Súly (kg) | 11.19 |
| Sku | 0W20011488 |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 2.72kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 1.35kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 12 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 680g |
Alumiínium K-Beater keverő
Rozsdamentes acél habverő
Rozsdamentes acél dagasztókar
5 literes üvegtál
Spatula
Fröccsenésvédő
Főbb jellemzők
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.