Multi Tasker állványos mixer, fehér, KHC30.000WH
KHC30.000WH
Multitasker
KHC30.000WH
Standard ingyenes kiszállítás
9900 Ft
Minden területre szállítunk
A kézbesítés becsült ideje 2–3 munkanap. A kézbesítés hétfőtől péntekig történik, jelenleg nem kínálunk hétvégi kézbesítést.
Ingyenes visszaküldés
.
Elégedetlen a vásárlásával?
Ez a termék 30 napos visszaküldésre jogosult. Tudjon meg többet visszaküldési szabályzatunkról.
Teljes gyártói garancia
.
Vásároljon magabiztosan, és teljes gyártói jótállást kap.
A garancia a terméktől függően változik.
Attól, mert valami házi készítésű, még nem kell belerokkanni: ebben segít a Kenwood Multi Tasker. A Multi Tasker segítségével a pizzatésztát percek alatt bedagaszthatod, utána pedig elég egy tartozékot felhelyezni, és másodpercek alatt elkészítheted a finom ragut is.
Műszaki specifikációk
| Kezelőszervek | Dial |
| Pulzálás funkció | |
| Sebességek | Variable + Pulse |
| Automatic programs available | false |
| Készülék anyaga | Plastic |
| Tál mérete | 4,3 |
| Mosogatógépben mosható | |
| Méret | Sz=26,2 H=33,6 M=29,4 |
| Sebességek | Variable + Pulse |
| Mosogatógépben mosható alkatrészek | Tál, K K-keverő, habverő, tésztakeverő eszköz |
| Súly (kg) | 4.46 |
| Sku | 0W20010124 |
| Mennyiség – sütemény (kg) | 2kg |
| Mennyiség – tészta (kg) | 1.6kg |
| Kapacitás – tojásfehérjék | 8 |
| Kapacitás – tésztához való liszt (kg) | 800g |
3 darab tálhoz való kiegészítő
4,3 literes fogantyús tál
Forgó fröccsenésgátló és kanál
Termék tippek
Hírek és egyedi ajánlatok
Ügyfélszolgálat
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Szállítás
A szállítmányokat 2-3 munkanapon belül kézbesítjük.
Pénzvisszafizetési garancia
Díjmentes 30 napos elállási lehetőség
Fizetések
Biztonságos fizetés
Meríts ihletet és légy naprakész.
Híreink és ajánlataink közvetlenül a postaládádba érkeznek.